Xingtai Kelipu Teknoloji Geliştirme Limited Şirketi

Uluslararası Kalite, Global Paylaşım

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company

Sertifika
iyi kalite Yumurta Jet Yazıcı satış için
iyi kalite Yumurta Jet Yazıcı satış için
Müşteri yorumları
Kelepu için teşekkürler, çünkü sorunum için mükemmel bir çözüm. Şirketi ve teknisyeni seviyorum.

—— Joseph

Uzun bir işbirliğimiz var, onlara inanıyorum ve bize faydalar getiriyorlar. Teşekkürler.

—— Donald

Ben sohbet şimdi

Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company

1 2 3 4
Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company
Şirket genel bakış B C d

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Diğer
Ana Pazar : Güney Amerika
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : Kelipu
İhracat p.c : 80% - 90%
Xingtai Kelipu Teknoloji Geliştirme Limited Şirketi, teknoloji çalışmaları ve geliştirme, üretim ve satış ile birleşmiş bir sanayi kuruluşudur. İşe başlandığından beri, hassas mürekkep iskelesi ve baskı teknolojisinin, özellikle yumurta mürekkep püskürtmeli yazıcı yüzeyinin alanına odaklanan araştırmalarına ayrılmıştır. Şimdi müşterilerimiz için yumurta inkjet yazıcı birçok türü üretirler.

Şirket, Xingtai Hi-tech Development Zone, Hebei eyaleti, Çin'deki Ulusal Üniversite Bilim ve Teknoloji Parkı'nda bulunmaktadır.

Şirket, mürekkep püskürtmeli yazıcıların imalat standartlarının kayıtlarını formüle eden ve dolduran daha önceki yerel işletmelerdir. Ürünler, Teknik Denetim Bürosu tarafından denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.

Ürünlerimiz kullanıcıların çoğunluğu tarafından tanınmış ve güvenilir olmuştur ve artan ekonomik ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayabilir. Samimi ve kooperatifli iş bağlantıları kurmak ve kazan-kazan bir hedefe ulaşmak için sıcak bir şekilde hayatın her kesiminden iş arkadaşlarınızı ağırlıyoruz.

Güvenimiz gerçek gücünden kaynaklanıyor ve teknolojinin parlaklık yarattığına inanıyoruz. Yıllar boyunca, mükemmel ürünler kalite güvence sistemi, bilimsel ve standart yönetim, ileri üretim teknolojisi, prestij, yüksek kaliteli ürünler için içtenlikle Kelipu, yerli ve yabancı tüccarların güvenini kazanmış ve aktif olarak her türlü gelişmekte olan uluslararası pazarı hedeflemiştir. özel baskı makinesinin Ana bileşenlerinin küresel kaynağı, ürünlerin ve dünyanın eş zamanlı performansını garanti eder, artık her altı ayda bir yeni bir ürün listelemeyi sürdürür; yıllık üretiminin ikiye katlanmasıyla iyi bir gelişme eğilimi gösterir.

Kelipu yumurta mürekkep püskürtmeli yazıcı birçok ülkeye veya bölgeye ihraç edildi ve kullanıcılar tarafından iyi karşılandı.

Kelipu içtenlikle daha fazla müşteriyle yurtiçi ve yurtdışında bir ortaklık kurmayı umuyor. Xingtai Kelipu Teknoloji Geliştirme Limited şirketini ziyaret etmeye hoş geldiniz!

İletişim bilgileri
Xingtai Kelipu Technology Development Limited Company

İlgili kişi: Mr. Shilin Feng

Tel: 86-319-5919090

Faks: 86-319-5919090

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)